До чого сниться вогонь Дізнайтеся найповніше тлумачення вогню у сні
21.03.2015 22 707 0

До чого сниться вогонь Дізнайтеся найповніше тлумачення вогню у сні

Сонники
В закладки

До чого сниться вогонь? Цим питанням задаються дуже багато, так як він дуже часто є нам у сновидіннях. Давайте розшифруємо сновидіння про вогонь.

Вогонь сниться до гарної погоди або сварці; якщо вам наснився невеликий вогонь, вас чекає невдоволення. Бачити у сні полум'я - означає, що ваша мрія виявиться нездійсненною; якщо вам приснилося величезне полум'я - це знак, що ви зможете завершити розпочату справу.


Бачити в небі вогонь - означає зміну начальства; якщо вогонь падає з неба, вас чекає печаль; блукаючий вогонь - це знак, що вам належить розмовляти в суспільстві.

Побачений палаючий будинок може символізувати небезпеку для життя. Якщо ви бачите вогонь на вершині вежі, ви отримаєте хорошу звістку, добру надію. Якщо вам сниться палаючий вогонь у печі, чекайте візиту несподіваного гостя.


Яскравий вогонь віщує благо; занадто великий - сниться швидше до біди, ніж до щастя. Якщо ви спокійно йдете крізь полум'я - це символізує відродження, звільнення.

{reklama}

Погашений вогонь - означає бідність і брак коштів для тих, у кого труднощі з матеріальним становищем. Якщо людина хвора, наприклад, вітрянкою, такий сон пророкує йому одужання. Бачити тьмяно палаючий вогонь - означає розраду в печалі. Якщо ви розводите вогонь, вас чекає сімейне щастя, успіх у справах, поповнення в сімействі. Якщо такий сон приснився жінці - це може означати вагітність. Роздмухувати вогонь - означає прибуток для бідних; багатим такий сон обіцяє неприємності.


Якщо ви бачите вогонь, що палає на поверхні річки, вас чекає довголіття, щастя. Бачити вогонь в горах - означає успіх у кар'єрі і славу. Вогонь у власному будинку, наприклад, від декоративної свічки - знак розквіту сил і енергії. Якщо вогонь виростає з землі, приділіть більше уваги своєму здоров'ю. Якщо ви подорожуєте з вогнем у руках, вам запропонують хорошу посаду. Бачити себе у вогні - знак того, що вам надасть підтримку впливова особа. Якщо в будинку видно світло від вогню, чекайте щастя і процвітання.


Вогонь з іскрами і димом - знак нетривалої сварки і неприємних новин. Іскри в сні означають, що вам потрібно відгородитися від заздрісних і жодних людей. Обгоріти уві сні - знак, що потрібно вжити заходів щодо охорони майна; вам належить зіткнутися з житлово-побутовими проблемами.

Комментарии (0)
Додати коментар
До чого сниться чужий будинок Сонник - чужий будинок або багато будинків у сні
Будинок - символ безпеки для кожної людини, знак комфорту і затишку. Саме від цієї тези відштовхуються практично всі популярні сонники, розтлумачуючи до чого сниться
До чого сниться пожежа будинку Сонник - пожежа будинку уві сні
До чого сниться пожежа вдома? Приснився пожежа не можна однозначно відносити до кошмарів, що передвіщає що-небудь погане. Древні казали, що вогонь людині і друг і ворог.
До чого сниться багато кошенят Сонник - багато кошенят у сні
До чого сниться багато кошенят за сонником Міллера За тлумаченням Густава Міллера приснилися білі кошенята означають небезпеку, яка чекає вас в найближчому майбутньому.
До чого сниться лимон Сонник - лимон уві сні Що значить якщо наснилися лимони
До чого сниться лимон? Сновидіння про лимони різними сонниками трактуються по-різному. Але найчастіше бачити в сні лимон - це, все ж, не дуже сприятливий знак.
До чого сниться динозавр Сонник - динозавр уві сні
Динозавр здавна вважається символом сили, люті, якою можуть володіти лише обрані звірі. Динозавр, дракон в різних казках і міфах це тварина, яка дуже складно перемогти,
До чого сниться абрикос Сонник - абрикоси пріснілсіь уві сні що це означає
Бачити абрикос уві сні - нейтральний знак. Найчастіше такі сни є передвісником розчарувань і переживань. Зрозуміти до чого сниться абрикос допоможуть сонники.